آغاز سال ۲۰۱۵، بهانه‌ای برای اینکه وِرایزِن به مشتریانش هدیه دهد

بررسی نمونه‌های موردی - نویسنده : رامین جابری - ارسال شده در

وِرایزِن یکی از مشهورترین شرکت‌های مخابراتی آمریکایی است که در زمینه ارائه خدمات اینترنت و  تلفن‌های همراه به فعالیت می‌پردازد و توانسته به واسطه کیفیت بالای ارائه خدماتش به یکی از بهترین‌های دنیا تبدیل گردد. این برند همیشه روی کمپین‌های کریسمسی خود، تمرکز ویژه‌ای داشته و امسال هم در ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ کمپینی به این منظور راه اندازی کرد که به صورت PPC (پرداخت به ازای کلیک) بود. در این کمپین وِرایزِن به شدت روی اصول راه‌اندازی کمپین‌های PPC تمرکز کرد و به همین دلیل توانسته تا به امروز از این کمپین خود، نتایج بسیار خوبی دریافت کند.

 

پیشنهاد ویژه این کمپین که به مناسبت کریسمس و آغاز سال میلادی ۲۰۱۵ بوده، قرارداد دو ساله وِرایزِن است که به ازاری آن، هر خریدار می‌تواند یا یک HTC One Remix و یا ال‌جی جی۳ را به صورت رایگان دریافت کند. البته هر کسی که جی۳ را انتخاب کند، در کنار آن یک جی‌پد هم به او اهدا می‌گردد.

 

در طراحی بنرهای تبلیغاتی این کمپین، المان‌های کرسیمسی به خوبی دیده می‌شوند و به صورت مشخص ورایزن در طراحی‌هایش نشان داده که قصد دارد به مخاطبانش هدیه بسیار ویژه‌ای اهدا کند.

 

تا به حال بنر سایز ۳۵۰ در ۲۰۰ این کمپین که به گوشی و تبلت ال‌جی تعلق دارد، CTR اش برابر با ۰.۹ بوده، که این عدد از معیار عادی بسیار بالاتر است و از همین الان می‌توان این کمپین را به عنوان اولین کمپین‌های موفق سال ۲۰۱۵ عنوان کنیم.

 

aeac5e09fdb02ea8a6a0f96a335f6878

9c9e1f36fdc18f7d6926d89a80bb4237

برچسب ها : ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

رامین جابری

من از دوره نوجوانی به حوزه تولید محتوا علاقمند شدم و با روی کار اومدن رسانه‌های اجتماعی، تصمیم گرفتم به صورت جدی در زمینه تولید محتوا در این رسانه‌ها، به فعالیت بپردازم. به شدت به مد، موسیقی بین ‌المللی، آشپزی مدرن و بازی‌های ویدئویی علاقه دارم و زمان فراغتم هم صرف همین موارد می‌کنم.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

ترند‌های رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در