video-marketing

انواع تبلیغات اینترنتی: تبلیغات ویدیویی (Video Ads)

تبلیغات آنلاین - نویسنده : شایان شلیله - ۲۵ تیر ۱۳۹۳

هم زمان با افزایش سرعت دسترسی به اینترنت در سراسر دنیا و گسترش انتشار و مشاهده‏ فایل‏‌های ویدیویی توسط کاربران، استفاده از این نوع محتوا در دنیای تبلیغات در قالب آگهی‏‌های تبلیغاتی نیز گسترش یافته است. ویدیوهای تبلیغاتی گاهی در بالا یا کنار صفحات وب همچون بنرهای تبلیغاتی نمایش داده می‌شوند. همچنین ممکن است ویدئو بخشی از یک بنر پیشرفته‌ فلش باشد.

روش دیگر نمایش آنها در گروه‌های محتوایی و وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدئو مانند یوتیوب است. در این حالت آگهی ویدئویی است که در مدت زمانی کوتاه در ابتدا، انتها یا میانه‌ی پخش ویدئوی مورد نظر شما نمایش داده می‏شود.

معمولا آگهی‌دهندگانی سراغ این روش تبلیغاتی می‌روند که قصد برندسازی دارند و می‌خواهند نام خود را سر زبان‌ها بیاندازند. از سوی دیگر به خاطر قدرت بالای جذب توجه مخاطب توسط ویدیوها، شرایطی برای این روش تبلیغاتی ایجاد شده که کسب‌وکارها بتوانند به کمک ویدیوهای تبلیغاتی خود در مورد محصولات و خدمات خود، به اطلاع‌رسانی بپردازند و راحت‌تر حجم گسترده اطلاعات مربوط به آنها را به مخاطب برسانند.

تبلیغات ویدیویی

در سال گذشته (۲۰۱۵)، فیسبوک اعلام کرد که میزان بازدید ویدیوها از ۴ میلیارد به ۸ میلیارد در روز افزایش یافته و این فقط در یک بازه زمانی ۷ ماهه رخ داده است. این رشد شگفت انگیز پتانسیل زیادی برای درآمدزایی فیسبوک و همچنین راه‌حل خوبی برای افزایش تعامل و درگیر کردن بینندگان با محصولات و خدمات شرکت‌ها ایجاد کرده است. البته همچنان روش فیسبوک بر اساس افزایش میزان نمایش پست‌ها است و برای تبلیغ ویدیو خود، کافیست که فقط پست خود را اصطلاحا پروموت کنید.

ویدیوها تعامل و ترافیک ورودی را برای سایت به ارمغان می‌آورند و همچنین با توجه به اینکه بهتر از دیگر انواع دیگر محتوا، قادر به انتقال پیام هستند به راحتی سبب برندسازی می‌گردند. بنابراین تعجبی ندارد که امروزه تبلیغات ویدیویی در حال تبدیل شدن به یک جزء حیاتی از برنامه بازاریابی هر شرکتی می‌شود.

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

شایان شلیله

اگر می‌خواین منو بیشتر بشناسین، اسممو تو گوگل سرچ کنین… :دی

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ۱۰ آبان ۱۳۹۶

content-marketing-history

اینفوگرافیک تاریخچه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا - ۴ اسفند ۱۳۹۵