در طراحی بنر سلسله مراتب را رعایت کنید

طراحی بنر - نویسنده : فرید اسدی - ارسال شده در

اولین و مهمترین مرحله: همان طور که می دانید تبلیغات بنری به منظور شناخته شدن یک برند انجام می شوند و همچنین این تبلیغات باعث افزایش ترافیک وب سایت می گردند. سه مرحله است که باید در درجه اول به آنها رسیدگی کنید که در زیر بیان شده اند:

۱. از گنجاندن آرم شرکتتان روی بنر غافل نشوید: گنجاندن آرم تجاریتان روی بنر باعث می شود که نام شما شناخته شود. به گونه ای آرم را روی بنر قرار دهید که مشخص باشد ولی بیش از حد هم خودنمایی نکند.

۲. ارزش محصولات و خدمات خود را مشخص کنید: فراموش نکنید که باید روی بنر برای مخاطبانتان ارزش محصولاتتان را مشخص کنید. کافی است که از لحاظ کیفی، قیمتی و حتی وضعیت فروش بیان کنید که محصولتان در چه وضعیتی قرار دارد. برای مثال می توانید از عباراتی چون “با کیفیت بالا”، “۵۰% تخفیف” و یا “رایگان!” استفاده کنید. سعی کنید همیشه یک فضای ویژه به این موضوع اختصاص دهید.

مقالات مرتبط:

– اصول طراحی بنر

۳. Call to Action: عباراتی چون “خریداری کنید” و “بیشتر بدانید” روی دکمه هایی به نام Call to Action قرار می گیرند که در حقیقت فراخوانی برای ورود به وب سایت شما هستند.

به بنر زیر توجه کنید:

در این بنر تمام موارد بالا رعایت شده، آرم T-Mobile که به راحتی قابل مشاهده است و عدد ۰$ به شدت توجه مخاطب را جلب می کند. در آخر Call to Action این بنر در مکان مناسبی قرار گرفته است و عبارت Get it now هم با آن عدد ۰$ به اندازه کافی انگیزه ایجاد می کند که مخاطب روی آن کلیک کند.

برچسب ها : , ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

فرید اسدی

فرید به عنوان Inbound Marketing Manager در ای‌نتورک فعالیت می‌کند. او به طراحی رابط کاربری، آنالیز و سئو نیز می‌پردازد. از نظر وی، شیرین‌ترین کارهای دنیا با ترکیب ابزارهای مختلف اتفاق می‌افتند. ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر را بسیار می‌پسندد و طرفدار نگاهی متفاوت به سئو به عنوان متریک‌هایی به منظور بهبود تجربه کاربر - نه تماماً - است.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

ترند‌های رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در