دو نمونه بنر خوب از برند الیمپوس

طراحی بنر - نویسنده : پویان وحیدی - ۲۵ تیر ۱۳۹۳

شرکت الیمپوس که سال هاست در زمینه ساخت دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای به فعالیت می پردازند، همیشه از تبلیغات گسترده رسانه ای غافل نشده و مثل خیلی از برند های بزرگ دنیا در شبکه های تبلیغاتی شناخته شده در سطح رسانه اینترنت خود را مطرح کرده است.

 

اخیرا این شرکت بزرگ سری ای جدید، از دوربین های خود را به بازار جهانی عرضه کرده که OM-D نام دارد. این سری دوربین ها به شما این امکان را می دهند که برای هر نوع عکس برداری ای از یک نوع لنز خاص استفاده کنید و امکاناتی ارائه می دهد که قبلا آنها را در دوربین های قبلی این برند ندیده اید. بر سر همین موضوع است که روی بنر های تبلیغاتی اش از عبارت “به دنیای جدید نقل مکان کنید” استفاده کرده است.

 

بنر های تبلیغاتی این دوربین ها در دو سایز متفاوت طراحی شده اند که در زیر قابل مشاهده هستند. Call to Action این دو بنر، همان طور که قابل مشاهده است، بسیار مناسب انتخاب شده است.

برچسب ها :

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

پویان وحیدی

من به حوزه فناوری اطلاعات علاقه‌مند هست و در زمینه طراحی چندسالی هستش که تجربه دارم و دوست دارم طراحی رو بر اساس اطلاعات علمی و درک صحیح از ساختار و دلیلهای بنیادین رفتار انسان‌ها درپسندیدن یا نپسندیدن یک طرح، پایه‌ریزی کنم.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ۱۰ آبان ۱۳۹۶

content-marketing-history

اینفوگرافیک تاریخچه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا - ۴ اسفند ۱۳۹۵