سرطان به غیر از درد، هزینه هم دارد

تبلیغات آنلاین - نویسنده : سروش عباسی - ارسال شده در

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطانِ محک، اخیرا کمپین تبلیغاتی‌ای برای یاری گرفتن از مردم آغاز کرده که تواسنته بسیار موفق عمل کند. البته این موفقیت فقط به خاطر اینکه این کمپین برای محک است، حاصل نشده؛ بلکه طراحی این کمپین به درستی صورت گرفته و همان طور که شاید دیده باشید، کمپین “با هزار تومان می‌توانید اثر بخش باشید”، یکی از کمپین‌های آفلاین محک است که بسیار خوب عمل کرده.

1390648835-300

طراحان این کمپین تمام فاکتورهای یک بنر مناسب را درنظر گرفته اند و به درستی عمل کرده‌اند. از سوی دیگر، صفحه فرود این کمپین، صفحه اول وب‌سایت این موسسه تعیین شده، که انتخاب صحیحی هم به نظر می‌آید.ولی محک می‌توانست با یک صفحه فرود مجزا، کمی بیشتر در مورد “با هزار تومان می‌توانید اثر بخش باشید” توضیح دهد.

mahak1

امیدواریم که با کمک خیریه هایی همچون محک، همان طور که شایسته است به کودکان مبتلا به بیمار سرطان کمک شود و همه این کودکان دوست داشتنی بتوانند سلامتی خود را بدست آورند.

برچسب ها : , , ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

سروش عباسی

وقتی خودم رو از همه چیز خالی میکنم ایده های جالبی به ذهنم میرسه… همیشه سعی میکنم رویاهامو زندگی کنم. با من در ارتباط باشید، از ارتباط جدید به شدت استقبال میکنم .

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در