چرا آنها می‌خواهند محصول یا سرویس ما را خریداری کنند؟

ارتباط با مشتری - نویسنده : محمد عربگری - ۹ مهر ۱۳۹۳

اکثر ارائه دهندگان محصولات و خدمات به این سوال، یک جواب تکراری می‌دهند: اوووم…خوب، اونا به ما احتیاج دارند.

این سوال بسیار ساده به نظر می‌آید، ولی اکثر دپارتمان‌های فروش کسب‌وکار ها به این سوال بی‌توجهی می‌کنند؛ در صورتی که باید بیشتر به دنبال جواب این سوال بگردند. ما می‌دانیم که نسبت به بقیه رقیبانمان برتر هستیم و جذابیت و گیرایی خاصی برای خریدارانمان ایجاد کرده ایم. اما سوال اینجاست که چرا آنها به پیشنهادات ما نیاز دارند.

هر فروشنده‌ای باید دید وسیعی از کسب‌وکاری که می‌خواهد محصولات و خدماتش را خریداری کند، داشته باشد. از طرفی فروشنده باید از چالش‌های خریدارش، آگاهی داشته و در مواجهه با آنها، بتواند راه حل های مناسب ارائه دهد. شما هنگامی که به دکتر مراجعه می‌کنید، بدون پاسخ گویی به سوالات دکترتان نمی‌توانید درمان چندان مفیدی هم دریافت کنید. پس چرا نباید فروشندگان این فرآیند را در پروسه کاری خود قرار بدهند؟

در حقیقت هر فروشنده می‌تواند با ارائه راه حل‌های منطقی به مشتری‌اش، باعث جلب اطمینان طرف شود و دقیقا اینجاست که می‌فهمیم چرا ما را انتخاب کرده‌اند. زیرا ما همیشه توانسته ایم به مشتری خود کمک کرده و در مسیر پیشرفت او عمل کنیم.

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

محمد عربگری

از وقتی با دنیای وب آشنا شدم همیشه به اون دید یک بستر برای کسب دانش، اطلاعات و پیرو این‎دو درآمدزایی رو داشتم. به همین خاطر به بحث تجارت الکترونیک و خدمات تحت وب بسیار علاقه‎مند هستم؛ مدتی هست در حوزه ارتباط با مشتری و همینطور طراحی کمپین‎های تبلیغاتی فعالیت میکنم، در نگاه من تبلیغات یک هنره و هنر هم حد و مرز نداره.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ۱۰ آبان ۱۳۹۶

content-marketing-history

اینفوگرافیک تاریخچه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا - ۴ اسفند ۱۳۹۵