استفاده همزمان سونی از تبلیغات کلیکی و نمایش بنر

بررسی نمونه‌های موردی - نویسنده : رامین جابری - ارسال شده در

مدتی است که شرکت سونی موبایل در ایران به تبلیغات بنری رو آورده و اخیرا یک کمپین تبلیغاتی بنری برای سری گوشی‌های جدید Z3 خود به راه انداخته که در آن نشان داده که چه قدر از اهمیت انواع تبلیغات بنری آگاه است.

خیلی از آگهی‌دهندگان چندان از انواع تبلیغات بنری آگاهی ندارند و معمولا فقط روی یکی از آنها تمرکز می‌کنند. در صورتی که سونی موبایل نشان داده که این ذهنیت در ایران رو به کاهش است و تفاوت میان انواع تبلیغت بنری به زودی برای همه مشخص خواهد شد. در اصل همه باید در نظر داشته باشند که هدفشان از تبلیغ کردن چیست و سپس به سراغ ابزار مناسب بروند.

 

سیستم‌های نمایش بنر (Display Advertising) برای این طراحی شده‌اند که سبب نمایش بیشتر شده و اطلاع‌رسانی در مورد برند را افزایش دهند؛ اما شبکه‌هایی که سرویس تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (Pay Per Click) ارائه می‌دهند، بیشتر روی موضوع ایجاد Conversion و همچنین بازگشت سرمایه (ROI) تاثیر می‌گذارند.

هدف نهایی هر دو این تبلیغات رسیدن به Click-Through Rate است و می‌توان گفت که نمایش بنر با افزایش اطلاع‌رسانی، شرایطی مناسبی برای پیشروی در روش تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک فراهم می‌کند و در اصل این دو به واسطه هم، بازگشت سرمایه قابل قبول تری به شما ارائه می‌دهند.

سونی موبایل ایران هم به همین دلیل از هر دو این روش‌های تبلیغات بنری بهره برده تا در مجموع بتواند شرایط بهتری در بازگشت سرمایه خود مشاهده کند.

برچسب ها : ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

رامین جابری

من از دوره نوجوانی به حوزه تولید محتوا علاقمند شدم و با روی کار اومدن رسانه‌های اجتماعی، تصمیم گرفتم به صورت جدی در زمینه تولید محتوا در این رسانه‌ها، به فعالیت بپردازم. به شدت به مد، موسیقی بین ‌المللی، آشپزی مدرن و بازی‌های ویدئویی علاقه دارم و زمان فراغتم هم صرف همین موارد می‌کنم.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

ترند‌های رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در