یک سوال مهم: شما چه کاری انجام می‌دهید؟

بررسی نمونه‌های موردی - نویسنده : حسین موسوی - ارسال شده در

تا به حال از خود پرسیده اید، پس از اینکه یک مخاطب بنر تبلیغاتی شما را می‌بیند، در درجه اول چه سوالی برایش پیش می‎‌آید؟

هنگامی که تبلیغ دهندگان می‌خواهند یک کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کنند، در اکثر مواقع به این سوال توجه نمی‌کنند و فقط می‌خواهند بگویند که بهترین کیفیت، بهترین پشتیبانی و غیره را ارئه می‌دهند. ولی مشکل اینجاست که بازدیدکننده  اصلا نمی‌داند که کیفیت بالا و پشتیبانی خوب برند تبلیغ شده به چه محصولی و یا چه خدماتی مربوط می‌شود. این مشکل بزرگ باعث می‌شود که جامعه هدف این برند، به راحتی از بنرهای تبلیغاتی مربوط به این برند گذر کنند و افرادی که در هدف قرار ندارند توجهشان جلب شده و فقط سبب صرف هزینه تبلیغاتی آن برند شوند.

بهترین پیشنهاد ما، این است که در بنر و صفحه فرود خود عنوان کنید که در چه زمینه ای به فعالیت می‌پردازید و در ادامه از کیفیت کار و پشتیبانیتان صحبت به میان بیاورید.

 

موسسه مبین، یکی از موسساتی است که در زمینه دوره های فراگیر پیام نور به فعالیت می‌پردازد و اخیرا برای تبلیغاتش به تبلیغات PPC روی آورده است و کمپینی موفق برای خود طراحی کرده است.

موسسه مبین به درستی کمپین تبلیغاتی‌اش را طراحی کرده و توانسته با عنوان کردن خدماتی که به دانش پژوهان ارائه می‌دهد، به جذب مخاطب بپردازد و مخاطب هدفش را با روشی درست پیدا کند. از طرفی طراحی خوب بنرها، خود به خود باعث جذب مخاطب می‌گردند.

پس فراموش نکنید که در قدم اول کسب‌وکار خود را به روشی صحیح و محتوایی حساب شده معرفی کرده و بازدیدکننده خود را آگاه سازید.

468X60

300X250-3

160X600

برچسب ها : ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

حسین موسوی

من از اونجایی که علاقه مند به تجارت، اقتصاد و صنعت تبلیغات و بازاریابی بودم و از طرفی همیشه برنامه نویسی و آی تی رو دوست داشتم در دانشگاه کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مهندسی آی تی خوندم. مدیر بخش ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات هستم و کارهای مورد علاقه ام در اوقات فراغت برنامه نویسی و مطالعه هست.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در