best blog

عناصر جانبی یک صفحه فرود مناسب

طراحی صفحه فرود - نویسنده : فرید اسدی - ۲۵ تیر ۱۳۹۳

همان طور که می‌دانید صفحات فرود یکی از مهم‌ترین اجزای کمپین‌های تبلیغاتی هستند و در حقیقت همین صفحات فرود هستند که نرخ تبدیل شما را بوجود می‌آورند. در مطالب قبلی که در مورد صفحات فرود بودند، در مورد عناصر اصلی صفحات فرود صحبت کردیم و در این مطلب به معرفی سه عنصر جانبی صفحات فرود می‌پردازیم که از اهمیت بسیار بالایی برخورداراند.

– دکمه‌های رسانه ‌های اجتماعی: شما در کنار افزایش ترافیک صفحه فرود خود، می‌توانید به واسطه ایجاد دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی، ترافیک در وبلاگ و صفحات مربوط به شبکه‌های اجتماعی خود را هم افزایش دهید.

بازدیدکنندگان صفحات فرود شما می‌توانند با استفاده از دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی، صفحه فرود شما را به اشتراک گذاشته و از این طریق سهمی در افزایش ترافیک شما داشته باشند.

 

– از ویدئوها و تصاویر بهره ببرید: یکی از دلایلی که بازدیدکنندگان، صفحات فرود شما را سریع ترک می‌کنند، این است که در آن صفحات برای آنها جذابیتی وجود ندارد و اغلب در آنها، بیش از حد نوشته قرار گرفته است. شما می‌توانید محتوای خود را در قالب ویدئو و یا تصاویر فراهم آورید تا هم وقت کمتری از بازدیدکننده گرفته شود. البته ویدئو و تصاویر هنگامی موثر واقع می‌شوند که به درستی از عناصر بصری بهره ببرید.

 

– از اندازه های مختلف فونت‌های نوشتاری استفاده کنید: وحشتناک‌ترین وب‌سایت، وب‎‌سایتی است که تمام نوشته‌هایش با یک اندازه از یک فونت نوشته شده باشند. این موضوع در مورد صفحات فرود هم صدق می کند و باید برای اینکه فرد بتواند قسمت‌های مهم محتوای شما را تفکیک کند از سایزهای بزرگ فونت‌های نوشتاری استفاده کنید.برای مطالعه بیشتر مقاله اجزای صفحه فرود را ببینید.

برچسب ها : , , ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ما برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

فرید اسدی

فرید به عنوان Inbound Marketing Manager در ای‌نتورک فعالیت می‌کند. او به طراحی رابط کاربری، آنالیز و سئو نیز می‌پردازد. از نظر وی، شیرین‌ترین کارهای دنیا با ترکیب ابزارهای مختلف اتفاق می‌افتند. ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر را بسیار می‌پسندد و طرفدار نگاهی متفاوت به سئو به عنوان متریک‌هایی به منظور بهبود تجربه کاربر - نه تماماً - است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !