facebook-places-foursquare

ترفندی برای ایجاد پلی میان بازاریابی آنلاین و آفلاین

ارتباط میان تبلیغات آنلاین و آفلاین - نویسنده : سهیل رزمجوی - ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

Check-in کردن در هر جایی پس از عرضه شدن اپلیکیشن فوراسکور، به شدت میان کاربران گوشی‌های هوشمند رواج یافت و داستان کسب امتیاز و رقابت، باعث شد که کاربران فوراسکور با کمال میل این Check-in کردن ها را دنبال کنند. پس از فوراسکور، فیسبوک و یِل در این مسیر قدم گذاشتند و توانستند کاربران گوشی‌های همراه را به Check-in کردن جذب کنند.

این اپلیکیشن‌هایی که برای اعلام موقعیت کاربرانشان بوجود آمده‌اند، روی بازاریابی آفلاین تاثیر بسیاری گذاشته‌اند و در حقیقت پلی میان بازاریابی  آنلاین و آفلاین ایجاد کرده اند؛ زیرا کاربران با Check-in کردن در محل‌هایی که رویدادها در حال برگزاری‌اند، در دنیای آنلاین وجود آن مکان را به ثبت می‎رسانند و به بقیه دوستانشان هم اطلاع رسانی صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید با یک پیشنهاد ویژه و یا یک برنامه‌‌ریزی جزئی، کاری کنید که همه در رویدادها و یا غرفه نمایشگاهی‌تان Check-in کنند. برای مثال فقط کافیست که به حضار نمایشگاه خود بگویید که برای دریافت ۱۵% تخفیف، بعد از ساعت ۱۶، در فوراسکور Check-in کنند.

پس سعی کنید در رویدادهای خود با یک نقشه کوچک، باعث Check-in کردن حاضرین بشوید و کاری کنید که از

برچسب ها : , ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ما برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

سهیل رزمجوی

خلاقیت، تنوع و شادی از واژه های مهم زندگی ام هستن، به همین دلیل ​مهمترین علایق زندگی من فعالیت در زمینه مارکتینگ و تبلیغات میباشد، چون تمام واژه ها رو می توانم در این حرفه لمس کنم. از برخورد با چالش ها و موانع نمیترسم و از حل کردن آنها لذت میبرم. اهل شومن بازی نیستم و سرم به کارم خودمه، دوم و سوم برام معنی نداره چون باید اولین بود، عاشق خوردن لازانیا و کله پاچه ام، هیچی دیگه خیلی هم کوووولم :دی

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !