فوروم_-forum

چگونه خود را تبلیغ کنیم: بهره بری از فوروم ها

ارتباط با مشتری - نویسنده : حسین موسوی - ۲۵ تیر ۱۳۹۳

مدتی است که کسب‌وکار های نوپا به یک روش جدید برای اطلاع‌رسانی و پشتیبانی از کاربرانشان رو آورده اند که توانسته برای خیلی از آنها مفید واقع شود. این روش، ایجاد یک فوروم برای ثبت اخبار و اطلاعیه ها و همچنین رسیدگی به موارد خاصی است که کاربران با آنها مواجه می‌شوند.

بررسی‌ها نشان داده‌اند که فوروم‌ها دارای ترافیک بسیار بالایی هستند و کاربران برای حل مشکلاتشان قبل از اینکه با پشتیبانی تماس بگیرند، به فوروم ها مراجعه می‌کنند. حداکثر مدت زمانی که رسیدگی روزانه به فروم از شما می‌گیرد، فقط یک ساعت خواهد بود و این وقت بیشتر صرف تایید نظرات و ثبت مطالب می‌گردد.

خیلی از شرکت‌های شناخته شده هم از فوروم ها استفاده می‌کنند. یکی از خصوصیات منحصر به فرد فوروم‌ها در این است که هر کاربر می‌تواند تجربیات خود را ثبت کرده، تا دیگر کاربران بتوانند از آنها بهره ببرند. برای مثال در فوروم‌های شرکت گوگل تعداد زیادی از مشکلات، توسط کاربران ثبت شده و افرادی که در بخش پشتیبانی شرکت گوگل به فعالیت می‌پردازند به همراه دیگر کاربران برای حل مشکلات، نظرات خود را مطرح می‌کنند.

برچسب ها : , ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ما برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

حسین موسوی

من از اونجایی که علاقه مند به تجارت، اقتصاد و صنعت تبلیغات و بازاریابی بودم و از طرفی همیشه برنامه نویسی و آی تی رو دوست داشتم در دانشگاه کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مهندسی آی تی خوندم. مدیر بخش ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات هستم و کارهای مورد علاقه ام در اوقات فراغت برنامه نویسی و مطالعه هست.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !