نگاهی به جشنواره سه سوت سرویس #۷۲۴*

بررسی نمونه‌های موردی - نویسنده : حسین موسوی - ارسال شده در

۷۲۴#* یکی از سرویس‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان است که بواسطه آن دارندگان گوشی‌های همراه می‌توانند فقط با شماره‌گیری عدد ذکر شده و دنبال کردن یک سری دستورالعمل، پرداخت‌های خود را انجام دهند. شرکت ارائه‌دهنده این سرویس مفید، برای افزایش تعداد تراکنش‌های خود و در نهایت درآمدزایی بیشتر یک کمپین در قالب جشنواره به راه‌انداخته که در ادامه به بررسی اجمالی آن می‌پردازیم:

 

همان طور که گفتیم این جشنواره بیشتر برای این راه‌اندازی شده که تعداد تراکنش‌های صورت گرفته از طریق این سرویس افزایش یابد و به همین منظور در جشنواره آغاز شده، موضوع امتیاز دهی مطرح شده‌است. هر چه قدر یک کاربر بیشتر از سرویس #۷۲۴* استفاده کند و پرداخت‌های خود را به واسطه آن انجام دهد، بیشتر احتمال دارد که در قرعه کشی ماشین رانا شانس آورده و برنده شود.

سه سوت 724

سه سوت ۷۲۴

در حقیقت همین موضوع امتیازدهی است که سبب می‌شود هر کاربر بیشتر به سرویس #۷۲۴* جذب شود و با بهره‌وری از یکی از خدمات موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبض و یا کمک به خیریه، امتیاز بیشتری را به خود اختصاص دهد.

این جشنواره از ۲۴ خرداد ماه آغاز شده و به مدت ۲ ماه تا ۲۴ مرداد ادامه خواهد یافت. البته فقط و فقط یک خودرو رانا دیگر قرعه کشی خواهد شد، زیرا برنده اولین خودرو رانا مشخص شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بروز بودن در مورد جشنواره‌های #۷۲۴*، می‌توانید به حساب کاربری اینستاگرام این سرویس مراجعه کنید.

برچسب ها :

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

حسین موسوی

من از اونجایی که علاقه مند به تجارت، اقتصاد و صنعت تبلیغات و بازاریابی بودم و از طرفی همیشه برنامه نویسی و آی تی رو دوست داشتم در دانشگاه کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مهندسی آی تی خوندم. مدیر بخش ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات هستم و کارهای مورد علاقه ام در اوقات فراغت برنامه نویسی و مطالعه هست.

تبلیغات

یک دیدگاه در رابطه با “نگاهی به جشنواره سه سوت سرویس #۷۲۴*
  1. حسین
    ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۰

    سرویس های USSD از قبیل ۷۲۴ در ازای هر تراکنشی که کاربرانشان از این طریق انجام میدهند مبلغ اندکی را دریافت می کنند. استفاده از این سرویس ها برای کاربران هیچ هزینه ای ندارد و این مبالغ از حساب کاربران کسر نمی شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

ترند‌های رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در