evand books

کتاب راهنمای برگزاری رویداد

بازاریابی محتوا - نویسنده : تیم بلاگ‌اد - ۲۹ مهر ۱۳۹۶

کتابچه‌ی «‌بازاریابی رویداد» یکی از اولین کتابچه‌های راهنمای ایوند است که حدود یک سال از انتشارش می‌گذرد. در این مدت، تیم بازاریابی ایوند تجربه‌های جدیدی به دست آورده و با برگزارکنندگان فراوانی درمورد فرآیند بازاریابی رویدادشان صحبت کرده است؛ و با همکاری تیم بازاریابی اینتورک، نسخه جدیدی از کتابچه بازاریابی رویداد را منتشر نموده است.
در کتابچه‌ی جدید درمورد مفهوم بازاریابی و تفاوتی که با مفاهیم تبلیغات و فروش دارد، صحبت کرده‌ایم و از ضرورت شناخت مشتریان برای برنامه‌ریزی بهتر فروش گفته‌ایم.

event marketing

در بخش بازاریابی قبل از رویداد از روش‌های متفاوتی که می‌توانند استراتژی بازاریابی شما را تشکیل دهند صحبت شده و فعالیت‌هایی مانند بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا برای وبلاگ و بازاریابی (بازاریابی محتوایی) مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
در نسخه‌ی دوم کتابچه‌ی بازاریابی رویداد همچنین درمورد فعالیت‌هایی گفته‌ایم که باید در حین و پس از برگزاری رویداد انجام دهید تا هم تجربه‌ی بهتری برای شرکت‌کنندگان رقم بزنید و هم خود را برای بازاریابی موثرتر رویداد بعدی‌تان آماده کنید.

در ادامه، ابزارهای اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی ایوند نیز شرح داده شده‌اند. این‌که چه‌طور می‌شود از ایوند برای بازاریابی بهتر رویداد استفاده کرد، مسئله‌ی مهمی‌ست که در این کتابچه به آن پرداخته شده. اگر می‌خواهید بهترین و بیش‌ترین استفاده را از سامانه‌ی ایوند و تمام ابزارهای موجود در آن داشته باشید، خواندن این بخش از کتابچه بسیار مفید خواهد بود.

readers-choice

یکی از وجوه تمایز نسخه‌ی دوم کتابچه‌ی بازاریابی رویداد با نسخه‌ی اولیه‌ی آن، بخش پایانی و ضمیمه‌ی آن است. در این بخش، آماری واقعی از رویدادهایی واقعی درج شده که از طریق ایوند و با استفاده از ابزارهای موجود در آن به فروش بالایی رسیده‌اند.

بررسی این آمار که شامل هزینه‌ها و روش‌های بازاریابی، فروش و مواردی از این دست است، می‌تواند راه موفقیت را به شما نشان دهد و به استراتژی بازاریابی‌تان برای رویدادهای بعدی شکل ببخشد.

این کتابچه برای شما تهیه شده است اگر:

  • به فکر جذب و مدیریت مخاطب و بازاریابی بهتر برای رویدادهای بعدی‌تان هستید
  • احساس می‌کنید می‌توانید فروش بیش‌تری داشته باشید اما هنوز به این هدف نرسیده‌اید
  • می‌خواهید بدانید چه‌طور از ایوند و ابزارهای موجود در آن برای بازاریابی موثرتر رویدادتان بهره بگیرید

برای دانلود رایگان نسخه‌ی جدید کتابچه‌ی بازاریابی رویداد، به این صفحه مراجعه کنید و فرم موجود در آن را تکمیل کنید تا کتابچه را در ایمیل‌تان دریافت کنید. به همین سادگی!

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

تیم بلاگ‌اد

بلاگ‌اد، مجله موفقی در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی اینترنتی است و به واسطه مطالب تخصصی و به‌روزرسانی‌های روزانه، به عنوان مرجع و یکی از مطرح‌ترین مجله‌های این حوزه شناخته می‌شود.

تبلیغات

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

info user twitter

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از توییتر

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ۱۰ آبان ۱۳۹۶

content-marketing-history

اینفوگرافیک تاریخچه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا - ۴ اسفند ۱۳۹۵