inotex-introduction

نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی Inotex ، هفته آینده برگزار می‌شود

گوناگون - نویسنده : رامین جابری - ارسال شده در

نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی Inotex که در گذشته ۵ بار دایر شده، در خرداد سال جاری برای ششمین بار برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با هدف نمایش آخرین پیشرفت‌های صنعتی، پژوهش‌های علمی و ایده‌های اقتصادی – تکنولوژیکی نیز برگزار می‌گردد. Inotex این فرصت را فراهم ساخته تا کسب‌وکارها بتوانند با کمپانی‌های داخلی و خارجی ارتباط برقرار کنند و به همین دلیل برای کسب‌وکارهای B2B بسیار مفید تلقی می‌گردد.

سالیانه در این نمایشگاه، کسب‌وکارهای بسیاری از داخل و خارج ایران شرکت می‌کنند که امسال آژانس تبلیغات آنلاین ای‌نتورک هم یکی از کسب‌وکارهایی است که در این رویداد حضور دارد.

در روزهای اول و دوم این نمایشگاه، نشست شبکه‌سازی نوآوری برگزار خواهد شد که در آن روی مواردی چون نوآوری و مدلهای کسب و کار برهم زننده، روش‌ های نوین در تامین مالی نوآوری‌ های فناورانه، فناوری و نوآوری در خدمت هوشمندی پزشکی، تجاری‌ سازی صنایع فرهنگی با رویکرد شبکه‌ای، توسعه زیست‌بوم اینترنت اشیا در ایران (IOT): چالش‌ها و فرصت‌ها و شهرهای آینده: هوشمند و پایدار نیز تمرکز می‌شود.

نمایشگاه Inotex 2017 در روز سه‌شنبه هفته آینده، مورخ ۲ خرداد ۱۳۹۶ افتتاح خواهد شد و تا روز جمعه مورخ ۵ خرداد ۱۳۹۶ ادامه دارد. محل برگزاری این نمایشگاه، سالن ۴۴ (خلیج فارس) واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران است.

برای بازدید از نمایشگاه Inotex 2017 می‌توانید در ساعات ۹ صبح الی ۶ عصر به سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنید.

برچسب ها : ,

start campaign

کسب‌وکار خود را رشد دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

رامین جابری

من از دوره نوجوانی به حوزه تولید محتوا علاقمند شدم و با روی کار اومدن رسانه‌های اجتماعی، تصمیم گرفتم به صورت جدی در زمینه تولید محتوا در این رسانه‌ها، به فعالیت بپردازم. به شدت به مد، موسیقی بین ‌المللی، آشپزی مدرن و بازی‌های ویدئویی علاقه دارم و زمان فراغتم هم صرف همین موارد می‌کنم.

تبلیغات

۳ دیدگاه در رابطه با “نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی Inotex ، هفته آینده برگزار می‌شود
 1. علی رضایی
  ۲ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۲:۰۰

  سلام وقت بخیر
  میتوانم سوال کنم برگزار کننده نمایشگاه چه شرکتی ؟ و چطور میشه در این نمایشگاه شرکت کرد ؟

  • رامین جابری
   ۲ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۲:۴۲

   این نمایشگاه با حمایت پارک فناوری پردیس و شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار میشه. بازدید برای عموم آزاد هست و فقط کافیه که به سالن میلاد واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

عضویت در خبرنامه

ایمیل شما برای هیچ منظور دیگری استفاده نخواهد شد !

ترند‌های رسانه اجتماعی که در سال ۲۰۱۸ رشد خواهند کرد

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در

social.share

بهترین و بدترین زمان برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی - ارسال شده در